ORGANİZASYONUNUZDAKİ BAĞLILIK DURUMUNA SÜRATLE BAKIP ÇÖZÜMLE İLGİLİ GÖRÜŞELİM!

BU FORMU DOLDURARAK BAŞVURABİLİRSİNİZ

Bu bilgileri doldurduğunuzda en fazla iki gün içinde size anket linkini göndermiş olacağım.

Bilgileriniz 3. partilere iletilmeyecek ve satılmayacaktır.

Süratli ve Anlaşılır Sonuçlar

5 Günde Rapora Erişim


60 saniyede tüm çalışanlarınızın cevaplayabilecekleri çalışan bağlılığı anketi ile organizasyonunuzun şu anki bağlılık durumunu öğrenin!

  • İsimsizdir, tüm çalışanlar diledikleri gibi yanıt verebilirler. Hangi soruya kimin nasıl cevap verdiğini bilmiyoruz ve gizlilik esastır. 

  • 5'li skalada sorular toplam 60 saniye içinde cevaplanır ve yanda görülen örnek rapora benzer rapor alınır. 

3

BAĞLILIK

SEVİYESİ

Anketin sonunda tüm çalışanlarınızı bu 3 kategoride görme şansınız olacak...

Bu 3 Kategori Gallup'un Global anketini referans alıyor.

Çalışan Bağlılığı dünün, bugünün ve yarının konusu...

İnsan Kaynakları Profesyonellerinin en çok konuştuğu ve geliştirmek için çaba gösterdiği konulardan biri olan çalışan bağlılığı, 2020 yılında ortaya çıkan COVID-19 salgını sırasında ve sonrasında da en çok konu edilen kavramlardan biri oldu. Uzakta çalışan ekip üyelerinin ekibe, kültüre, yaptıkları işe ve şirketlerinin misyonuna bağlı olmaları şirketlerin başarısı için kritik önem taşıyor.

  • Çalışan Bağlılığı finansal ve kültürel sonuçlara doğrudan etki ediyor.

  • Hayatlarının üçte birini ofis ortamında iş arkadaşlarıyla geçiren çalışanlar için bağlılık çok açıdan önemli. Müdürleriyle ilişkileri iyi olmayan çalışanlar performanslarını sergileyemiyor.

  • Çalışan Bağlılığı programları bu dönemde organizasyonların yatırım yapmaları gereken alanların başında geliyor. Bu dönemde özellikle kısa online eğitimler ile bağlılığı sağlamak mümkün değil.

Engage & Grow nedir?

Engage and Grow Çalışan Bağlılığı konusuna odaklanmış Global bir firmadır. Dünyada 35'ten fazla ülkede 300'den fazla Çalışan Bağlılığı uzmanı koç aracılığı ile Çalışan Bağlılığı programları sunmakta ve organizasyonlarda kültür dönüşümünü sağlamaktadır.

Bertay Fişekçi Kimdir?

23 yıl Tıbbi Cihazlar sektöründe Global Firmalarda çalıştım. 5 yıl Almanya'da yaşadım. Global Ürün müdürlüğü, 30+ ülkenin satış müdürlüğü gibi görevlerde bulundum. Son dönemde ikinci kariyerimi tasarladım ve Çalışan Bağlılığı alanında uzmanlaştım. Bu konuda Engage and Grow firmasının ürün ve hizmetlerini sunuyorum.

Sık Sorulan Sorular

Burada sıkça sorulan sorulara yanıtlarımı görebilirsiniz, dilerseniz bana direkt olarak da ulaşmanız mümkün, 0 533 2096829'dan bana erişebilirsiniz.

Bu ankete nasıl ulaşabilirim?

Anket ne kadar sürüyor?

Anketi tüm çalışanlar için tek link ile mi yapmak zorundayız?

Anket hangi dilde yapılıyor? Bir soru örneği verir misiniz?